poniedziałek, 7 listopada 2016

Trochę o Psotce

Kiedyś mała, niewinna Psotka. Pierwszy dzień w domu bała się, nie chciała się bawić, ciągle spała... Teraz minęło trochę czasu, zmieniła się pogoda a wraz z nią Psotka.Jednak miałam dobre przeczucie co do jej imienia, samo wyraża jaka ona jest. Czasami potrafi podrapać szczególnie ręce, a zabawą rękami nie była uczona i być może próbuje się obronić albo po prostu chce się pobawić. Włazi na meble zwalając wszystkie rzeczy. Lubi pić wodę, jest energiczna w porównaniu do Rudego i Figara. Nie wspominałam Wam jeszcze o tym, ale Psotka często drapała się po uchu. Pojechaliśmy do weterynarza, zbadał ją i mówi że wszystko jest w porządku. Zbieramy się do wychodzenia, a weterynarz mówi, że jeszcze sprawdzi uszy. Mówi "oj niedobrze"... Uszy były okropnie brudne, po czym weterynarz wziął ten niby "brud" pod mikroskop. Niezbyt dobrze to wyglądało. :/ Okazało się, że to świerzb i jeździliśmy z nią do weterynarza co tydzień na czyszczenie uszu. Kupiliśmy również transporter, który jest naprawdę przydatny. Kotka zdrowa, tylko jeszcze pojedziemy na wizytę kontrolną. Okropnie daje do wiwatu. :PMiesiąc też taki ponury, a za oknami ciągle pada deszcz.


A jak jest z Waszymi kotami? Czy tylko Psotka taka niegrzeczna? ;D

12 komentarzy:

 1. Psotka broi, a i jest przekochanym kotkiem :-)
  U nas tez młody kotek od tygodnia na tymczasie, grzeczna koteczka, ale łobuziak jak Psotka.
  Za to starzy rezydenci to stare leeeeeeeeeeeeenie ...:-)
  Nie pamiętają jak to jest być młodzieżą :-0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze to bardziej pasuje mi zachowanie Rudego i Figara, są spokojni i nie rozrabiają. Koty teraz to się lenią....... ;-)

   Usuń
 2. Mała rozbrykana kotka, zupełnie jak Krysia ;) Całe szczęście już nie ma tego z uszkami prawda? wpadajcie też do nas Zapraszamy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyczułam Psotkę, od razu zobaczyłam ten jej zawadiacki błysk w oczkach ;) Może zachęci Rudego i Figaro do większej ilości ruchu i wspólnych zabaw? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mała Psotka musi trochę psocić, jest urocza :) Z wiekiem jej to minie, młode kotki tak szaleją, stateczny teraz Andrzej kiedyś to był wulkan energii a teraz kot - leniuszek ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje kocury to leżą brzuchami do góry, ( nazywam to dla żartu harowaniem:)))), ale jednocześnie potrafią się podgryzać, ganiać, by potem poleżeć razem, tak więc słowem rożnie bywa :) pozdrowienia dla Psotki i Chłopaków.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny post a Spotka jest przesłodka 😻 Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna koteczka :)... Mirmiłek też miał bardzo zaawansowanego świerzba... Pani doktor dziwiła się, czy on w ogóle słyszy...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy miły komentarz.

Komentarze typu spam, reklama, używanie wulgaryzmów itp. zostaną usunięte.

Copyright © 2014 Rysio , Blogger