piątek, 17 czerwca 2016

Sucha karma Royal Canin Kitten                                                        Royal Canin Kitten                                         
 Dzisiaj nasz 1 wpis na blogu, a więc zaczynamy. :)

cena za 800g: 19,99 PLN

skład: suszone białko drobiowe, ryż, izolat białka roślinnego*, tłuszcze zwierzęce, kukurydza, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, włókno roślinne, pulpa buraczana, sole mineralne, olej rybny, drożdże, olej sojowy, łuski nasiona psyilium (0,5%), fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży, wyciąg z aksamitki wzniesionej.


                                                  


                                              


Jak widać na sam początek karma pięknie się prezentuje. Skład karmy nie jest zbyt dobry, ponieważ wcale nie występuje w nim mięso. Kształt i wielkość karmy ułatwia jedzenie kociakom do 1 roku życia. Jak widać na zdjęciu koty zadowolone i najedzone. Jedyny minusik mam odnośnie ceny, ponieważ nie pasuje ona za bardzo na wagę produktu i jego skład, ale w porównaniu do innych karm i tak jest lepsza.


                                  


Nasza ocena: 9/10  


Przy okazji jeśli nie wiecie na stronie Royal Canin trwają bardzo fajne, aktualne promocje. Jedna z nich jest taka jeśli kupisz dowolną karmę Royal Canin zachowaj paragon i wyślij jego zdjęcie do nich, a otrzymasz darmową wagę co powinna dotrzeć do twojego domu za 30 dni roboczych. Oczywiście wzięłam udział w tej promocji i podobno waga już zamówiona i ma przyjść za 30 dni. :) Więcej informacji znajdziecie na stronie http://royalcanin.pl/.

2 komentarze:

Dziękujemy za każdy miły komentarz.

Komentarze typu spam, reklama, używanie wulgaryzmów itp. zostaną usunięte.

Copyright © 2014 Rysio , Blogger